IMG-LOGO
Anasayfa Fal Dünyası Çay Falı Nasıl Yorumlanır, Şekillerin Anlamları Nelerdir
Fal Dünyası

Çay Falı Nasıl Yorumlanır, Şekillerin Anlamları Nelerdir

Mert Ulubay - 2020-03-07 23:54:06 69 Görüntülenme 0 Yorum
IMG
Karakter boyutu :

Günümüzde çay falı, kahve falı ile oldukça büyük benzerlikler gösteren bir fal çeşididir. Bu falda da aynı kahve telvesi gibi, bardak ya da fincan dibinde kalan çay artıklarının oluşturduğu semboller doğrultusunda yorumlanır. Tıpa tıp kahve falında olduğu şekilde, bardak ya da fincan, bir tabak yardımı ile ters çevrilme şekli ile bakılır. Kahve falında uygulanan aynı işlemler ve şekiller bu fal için de geçerlidir.

Anahtar: Yeni projelerin haberi; Önemli bir değişiklik olabilir.

Ay: Coşkulu ve heyecanlı bir aşk olayı.

Bıçak: Ayrılık ve çekişmeler.

Dağlar: Yüksek dağlar aile içinde mutluluk ya da iyi bir aşk ilişkisi. Ayrıca iş yaşamında olumlu bir gelişme olabilir.

Eldiven: Bir davette farklı bir düşünce ile karşılaşılabilir. Yapraklar sabit duruyorsa çözümlenmesi gereken bir haklılık ya da haksızlık olayı vardır. Eğer fincanın kenarına yapışmışsa, iyi şans gelmektedir.

Elma: İsteğin olumlu yönde gelişmesi, insana benzeyen bir şekille beraber ya da yakınsa yakın birisinin yardımı gelecektir.

İncir ya da üzüm: Bereket ve verimlilik; hamilelik olabilir.

Kafes: Hastalık ve şanssızlık; kenara yakınsa yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Sabit duruyorsa, aile ve para konularında canınız sıkılabilir.

Kalp: Samimi, dokunaklı bir etki altındasınız. Eğer çay yaprakları kenarda ve bir halka şeklindeyse bir evlilik haberi gelebilir.

Mektup: Yapraklar yüzüyor ve küçükse, bir maddi kazanç olabilir. Sabit duruyorsa, büyükse bir aşk mektubu gelebilir.

Meşale: İyi işaret. Gelişim haberi. Şans geri dönebilir.

Yelpaze: Kapanmış bir şekildeyse, bir ya da iki flört haberi, yelpaze açıksa bir kıskançlıktan korunulmalıdır. Sadece tek ve belirgin bir yelpaze varsa, bir toplantı olabilir.

Yılan: İhanet ve aldatılma; dost sandığınız birisine dikkat edin.

Etiketler:   

Yorumlar

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

Fal Dünyası

Ilginizi Cekebilir